Florbal Strakonice

Muži přehráli Benešov

O víkendu odehráli své zápasy muži a dorostenci.

Muži A

O pouťovém víkendu zavítal do Strakonic Benešov. Domácí do utkání vstoupili koncentrovaně a měli od začátku vývoj ve svých rukou. První branku sice vstřelil Benešov, ovšem strakoničtí bleskově vyrovnali a následně již jen navyšovali vedení. Pouze v úvodu druhé dvacetiminutovky hosté zvýšili úsilí a vytvořili si sérii šancí, dudáci se však oklepali a rozdíl ve skóre znovu upravili na 3 branky. V závěru zápasu se na Benešovu, po několika vyloučeních, projevila únava a červenobílí tak mohli upravit skóre do příjemné podoby 10:4.

Další utkání odehrají muži A v sobotu v Táboře.

Dorostenci

Druhý turnaj sezóny odehráli dorostenci v sobotu v Milevsku. Vstup do prvního utkání proti domácímu celku neměli strakoničtí ideální. Milevsko se dostalo do vedení 2:0, snížit se povedlo až v poslední minutě. V prostřední části se oba celky trefily pouze jednou. Třetí třetina již patřila hostům. Ti díky 4 brankám otočili skóre a připsali si první vítězství.

V dalším zápase poměřili dorostenci síly s Plzní. Utkání bohaté na branky ovládli Západočeši poměrem 10:8.