Související zápasy

Florbal Strakonice

Junioři znovu vítězní a drama v Táboře

O víkendu sehráli své zápasy muži A, junioři, starší žáci a elévové. O prvních dvou kategoriích se více dočteš zde.

Muži A

Utkání v Táboře nabídlo divákům velké drama. Strakoničtí do zápasu vstoupili velmi dobře a dařilo se jim kontrolovat hru. Navíc díky dvěma rychlým gólům drželi od počátku vedení. V prostřední části přišlo polevení v koncentraci, což nabídlo domácím příležitost k dotažení skóre. V úvodu třetí třetiny Tábor pokračoval vysokém tempu, což mu přineslo naději v podobě obratu skóre. Červenobílí ale v posledních deseti minutách znovu přidali a výsledek zpět srovnali. Když už všichni očekávali prodloužení, přišel úspěšný závěrečný samostatný únik Strakonic, který 2 vteřiny před koncem poslal všechny body směrem na západ.

V neděli zavítají do Strakonic Klatovy (od 17:00)

Junioři

Druhý turnaj sezóny mají za sebou junioři. V Jindřichově Hradci nejprve nastoupili proti domácímu celku. První dvě třetiny byly na branky poměrně skoupé, v každé se jednou trefili dudáci. Poslední dvacetiminutovku ovládl Jindřichův Hradec poměrem 3:2, což ale v celkovém součtu na vítězství nestačilo.

V dalším utkání se strakonickým dařilo od počátku přehrávat Pelhřimov a díky konečnému vítězství 6:1 potvrdit první pozici v tabulce.